Privātpersonām

Jaunumi

20decembris
Darba laiks Ziemassvētkos

Sveicam svētkos un vēlam harmonisku, mierīgu Ziemassvētku laiku un veiksmīgu 2017.gadu!


08novembris
Darba laiks Latvijas valsts svētkos

18. novembrī svinēsim Latvijas dzimšanas dienu un par jūsu apģērba un veļas tīrību rūpēsimies tikai 3 pieņemšanas punktos : t/c Spice un Tobago, kā arī Sky veikalā Ulmaņa gatvē 122. Priecīgus svētkus!


28oktobris
Jauna ražotne Salaspilī!

26.oktobrī brīvā un patīkamā gaisotnē atklājām Irve veļas mazgāšanas ražotni Salaspilī.


21oktobris
Mūsu misija

Mēs esam par rūpīgu attieksmi. Mēs esam par saudzēšanu, par to, ka ir jādod otra iespēja. Arī lietām. Un mēs esam tepat blakus, lai dotu otru elpu tam, kas jums svarīgs!


13jūlijs
Jauns pieņemšanas punkts Liepājā

Irves jaunais Liepājas pieņemšanas punkts tagad atrodas Klaipēdas ielā 62, T/C SALA XL 2.stāvā šūšanas salonā. Strādājam darba dienās 10:00 līdz 18:00, sestdienās un svētdienās atpūšamies. Laipni gaidām! Tālrunis informācijai 26368300


29jūnijs
Klienta karte tagad tikai par EUR 5!

Tīri un mazgā par 20% lētāk! Kur bijis, kur ne, bet 2016. gads jau pusē, tāpēc atlaižam cenu vairāk kā uz pusi lētāk un no 1.jūlija piedāvājam Irves klienta karti 2016.gadam tikai par eur 5. Jautā pieņēmejām Irve pieņemšanas punktos -http://www.irve.lv/lv/26-riga


15jūnijs
Darba laiks svētkos!

Lustīgu līgošanu!


01jūnijs
Izdrukā kuponu un saņem atlaidi!

Izdrukā kuponu un saņem -25% atlaidi vīriešu uzvalku, sieviešu kostīmu, bikšu, žakešu, blūžu, kleitu tīrīšanai un kreklu mazgāšanai!


08aprīlis
Vakuuma iepakošana

VAKUUMA IEPAKOŠANA: uz pusi samazina uzglabāšanai nepieciešamo vietu, pasargā no kodēm, pelējuma un putekļiem, saglabā svaigumu, pasargā no alerģijas. Cena – 3 EUR / 1 iepakojums


08aprīlis
Iepakošana gaisa spilvenā

Ģeniāls risinājums visiem ceļotājiem, biznesmeņiem un lēdijām kreklu&blūžu saudzīgai pārvadāšanai čemodānos! Iepakojot kreklu gaisa spilvenā, tas tiek pasargāts no saspiešanas, saburzīšanas vai sasmērēšanas un pēc iepakojuma atvēršanas ir perfekti gluds un gatavs uzvilkšanai! Var iepakot arī vairākus kreklus kopā. Labi der arī kāzu vai vakarkleitas uzglabāšanai!


14marts
Uztici savu AIZKARU tīrīšanu IRVEI!

Marts - spodrības mēnesis jau rit pilnā sparā un arī mēs aicinām padomāt par skatu uz pasauli pa saviem logiem - vai nav tā, ka putekļus sakrājušie aizkari neļauj baudīt tik gaidītos saules starus un ieelpot pavasara gaisu? Tādā gadījumā nesiet aizkarus uz Irve, mēs tīrām, jūs tikmēr nomazgājat logus un rezultāts - viss spīd & laistās!


22feburāris
Klienta karte 2016.gadam!

20% atlaide visu izstrādājumu tīrīšanai un mazgāšanai un 10% atlaide kreklu un blūžu šūšanai BRUNI ATELIER!