Jaunumi / Akcijas

Darba laiks Ziemassvētkos

Sveicam svētkos un vēlam harmonisku, mierīgu Ziemassvētku laiku un veiksmīgu 2017.gadu!

Lasīt vairāk
Darba laiks Latvijas valsts svētkos

18. novembrī svinēsim Latvijas dzimšanas dienu un par jūsu apģērba un veļas tīrību rūpēsimies tikai 3 pieņemšanas punktos : t/c Spice un Tobago, kā arī Sky veikalā Ulmaņa gatvē 122. Priecīgus svētkus!

Lasīt vairāk
Jauna ražotne Salaspilī!

26.oktobrī brīvā un patīkamā gaisotnē atklājām Irve veļas mazgāšanas ražotni Salaspilī.

Lasīt vairāk
Mūsu misija

Mēs esam par rūpīgu attieksmi. Mēs esam par saudzēšanu, par to, ka ir jādod otra iespēja. Arī lietām. Un mēs esam tepat blakus, lai dotu otru elpu tam, kas jums svarīgs!

Lasīt vairāk
Jauns pieņemšanas punkts Liepājā

Irves jaunais Liepājas pieņemšanas punkts tagad atrodas Klaipēdas ielā 62, T/C SALA XL 2.stāvā šūšanas salonā. Strādājam darba dienās 10:00 līdz 18:00, sestdienās un svētdienās atpūšamies. Laipni gaidām! Tālrunis informācijai 26368300

Lasīt vairāk
Klienta karte tagad tikai par EUR 5!

Tīri un mazgā par 20% lētāk! Kur bijis, kur ne, bet 2016. gads jau pusē, tāpēc atlaižam cenu vairāk kā uz pusi lētāk un no 1.jūlija piedāvājam Irves klienta karti 2016.gadam tikai par eur 5. Jautā pieņēmejām Irve pieņemšanas punktos -http://www.irve.lv/lv/26-riga

Lasīt vairāk
Darba laiks svētkos!

Lustīgu līgošanu!

Lasīt vairāk
Izdrukā kuponu un saņem atlaidi!

Izdrukā kuponu un saņem -25% atlaidi vīriešu uzvalku, sieviešu kostīmu, bikšu, žakešu, blūžu, kleitu tīrīšanai un kreklu mazgāšanai!

Lasīt vairāk
Vakuuma iepakošana

VAKUUMA IEPAKOŠANA: uz pusi samazina uzglabāšanai nepieciešamo vietu, pasargā no kodēm, pelējuma un putekļiem, saglabā svaigumu, pasargā no alerģijas. Cena – 3 EUR / 1 iepakojums

Lasīt vairāk
Iepakošana gaisa spilvenā

Ģeniāls risinājums visiem ceļotājiem, biznesmeņiem un lēdijām kreklu&blūžu saudzīgai pārvadāšanai čemodānos! Iepakojot kreklu gaisa spilvenā, tas tiek pasargāts no saspiešanas, saburzīšanas vai sasmērēšanas un pēc iepakojuma atvēršanas ir perfekti gluds un gatavs uzvilkšanai! Var iepakot arī vairākus kreklus kopā. Labi der arī kāzu vai vakarkleitas uzglabāšanai!

Lasīt vairāk
Uztici savu AIZKARU tīrīšanu IRVEI!

Marts - spodrības mēnesis jau rit pilnā sparā un arī mēs aicinām padomāt par skatu uz pasauli pa saviem logiem - vai nav tā, ka putekļus sakrājušie aizkari neļauj baudīt tik gaidītos saules starus un ieelpot pavasara gaisu? Tādā gadījumā nesiet aizkarus uz Irve, mēs tīrām, jūs tikmēr nomazgājat logus un rezultāts - viss spīd & laistās!

Lasīt vairāk
Klienta karte 2016.gadam!

20% atlaide visu izstrādājumu tīrīšanai un mazgāšanai un 10% atlaide kreklu un blūžu šūšanai BRUNI ATELIER!

Lasīt vairāk